Karmiczna Miłość

Wpis

wtorek, 15 kwietnia 2014

Wybaczenie

Chcę Wam przekazać jak wielką moc ma wybaczenie!

Jak bardzo oczyszcza i sprawia że człowiek staje się lżejszy!

Ja miałam za sobą tzw zawiedzioną Miłość, ktoś kiedyś mnie zranił, zostawił. Nie potrafiłam tego wybaczyć miałam ogromny żal do tego człowieka! Nosiłam w sobie ogromny żal do Niego , do tej sytuacji. Czas leciał niby ja o tym nie myślałam itd ale w podświadomości to było ! i blokowało mnie  na związki na innych mężczyzn. Ta sytuacja miała na mnie tak ogromny wpływ że zabrała mi radość z życia, że bałam się wchodzić w nowe związki!

Kiedy poznałam TF oczywiście wybuchła ta ogromna miłość, ale wróciły też demony przeszłości czyli strach że to nie wyjdzie, umysł kazał być ostrożną nie wierzyć, uciekać. Tak na prawdę to mój bliźniak ma podobne doświadczenie!

Tyle tylko że ja poprzez rozwój duchowy doszłam do momentu gdzie zobaczyłam ze tamta sprawa łączy się z obecna że tamto zranienie pozornie "przeszłe" poprzez to ze nie było wybaczone, uzdrowione, ciągle wpływało na moje życie!

Udało mi się po 11 latach skontaktować z tą byłą miłością i pojednać się z nim.

Nie mam w stosunku do niego żadnych sentymentów, nie kocham go jak kocham bliźniaka :) Bliźniak jest mój i tyle :) nawet z tym swoim zamknięciem i ucieczką. Nikogo nie będę tak kochać! ja i on to jedność :) tego się nie da skopiować i udawać z nikim innym!

Tak więc spotkanie z bliźniakiem uruchamia ciąg wydarzeń, pokazuje "sprawy" do uleczenia, i dopiero jak oczyścimy się to możemy myśleć o spełnieniu!

witch®

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
witch121212
Czas publikacji:
wtorek, 15 kwietnia 2014 15:39

Polecane wpisy

 • Sponsorka-the end story

  Bliźniak definitywnie rozstał się ze Sponsorką...... the witch

 • Urlop od TF

  Na jakiś czas zawieszam pisanie bloga... robię sobie urlop od tego całego szaleństwa z TF póki co to i tak nic się nie dzieje, a ja kręcę się wkoło jak na jakie

 • powiedz NIE wróżbą

  Chciałabym jeszcze raz wszystkich przestrzec przed wróżbami wszelkimi, niestety osoby, które przeżywają zjawisko TF mają tendencje do uzależniania się od wróżb,

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość Kari napisał(a) z *.133.203.35.citimedia.pl komentarz datowany na 2014/04/16 08:28:55:

  To prawda. Ja też wybaczyłam i kamień spadł mi z serca. Wybaczam każdemu po kolei, kto kiedykolwiek zranił mnie albo wyrządził w ten czy inny sposób krzywdę. TO DZIAŁA.

Dodaj komentarz