Karmiczna Miłość

Wpis

wtorek, 08 marca 2016

troche mu pocisnełam

Wczoraj jak odpaliłam FB, pierwszy post jaki mi się nawinął to art "narcyz nie wierzy że ktoś może go pokochać" W.Eichebelgera, czytam i po prostu akapit po akapicie jakbym o bliźniaku czytała :) po prostu jego zachowanie, i super wytłumaczone z czego to wynika krok po kroku.

Od razu słyszę głos w głowie : wyslij mu to!

wysłałam,

a niech wie że jest Narcyzem :)

w najgorszym wypadku obrazi się na mnie za szczerość :) a w najlepszym zastanowi nad sobą...

zobaczymy....

myslę że kto jak to ale Bliźniaczka pocisnąć prawdę może:)

On mnie znienawidzi za to :(

witch®

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
witch121212
Czas publikacji:
wtorek, 08 marca 2016 16:07

Polecane wpisy

 • Sponsorka-the end story

  Bliźniak definitywnie rozstał się ze Sponsorką...... the witch

 • Urlop od TF

  Na jakiś czas zawieszam pisanie bloga... robię sobie urlop od tego całego szaleństwa z TF póki co to i tak nic się nie dzieje, a ja kręcę się wkoło jak na jakie

 • powiedz NIE wróżbą

  Chciałabym jeszcze raz wszystkich przestrzec przed wróżbami wszelkimi, niestety osoby, które przeżywają zjawisko TF mają tendencje do uzależniania się od wróżb,

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość napisał(a) z *.178.007.pools.vodafone-ip.de komentarz datowany na 2016/03/08 16:52:17:

  Dlaczego nie chcesz zostawić go w spokoju i pozwolić rozwijać mu się w jego własnym tempie?
  Czy on też wysyła Tobie różne linki lub próbuje się z Tobą w jakiś sposób kontaktować?
  Czy to ty pierwsza zawsze szukasz kontaktu?

 • Gość Celeste napisał(a) z *.pawluk.org komentarz datowany na 2016/03/08 22:45:50:

  Witaj Witch. Od dłuższego czasu czytam Twojego bloga i jestem pod wielkim wrażeniem. Twoje wpisy pomagają mi ogarnąć i "zrozumieć" temat Bliźniaczych Dusz. Nie sądzę, by Twój Bliźniak Cię znienawidził przez to co mu napisałaś. On Cię kocha i zawsze tak będzie. Zawsze będzie Cię kochał, bez względu na to co zrobisz czy napiszesz. Jesteś jego Bliźniaczką, połową jego duszy. I on nigdy Cię nie znienawidzi, bo to wiązałoby się z tym, że będzie nienawidził siebie, a Wy jesteście jednością. On musi po prostu w swoim tempie dojrzeć i zdać sobie sprawę z tego czego i kogo tak naprawdę chce. Życzę Ci duuuużo cierpliwości :)

 • Gość Anet napisał(a) z *.centertel.pl komentarz datowany na 2016/03/09 12:30:48:

  Hmm... chcesz zmienić blzniaka... z tego co wiem to jest to przeciwieństwo prawdziwej miłości... czy Ty go na prawdę kochasz (tzn akceptujesz takim jakim jest) a może rozmył Ci się obraz i nawet nie wiesz kiedy miłość przeobraziła się w uzależnienie uczucia 'miłości' do niego... Prawdziwa miłość nie oczekuje zmian dla naszych korzyści... a Ty wysyłając mu to ewidentnie pokazałaś że chcesz go zmienić ;) ale z mojego doświadczenia Ci powiem że to nie tędy droga - wytykanie palcami i pokazywanie innym ich błędów prowadzi jedynie do nienawiści do Ciebie... i Ty doskonale sobie zdajesz z tego sprawę...Jeśli na prawdę chcesz kogoś zmienić to sama musisz mu pokazać JAK POWINIEN się zachowywać sama powinnas się tak zachowywać...on jest przecież Twoim lustrem! To co Ci nie pasuje w blizniaku tak na dobrą sprawę to TWÓJ problem i to TY musisz przepracować z tym lekcję.Tak - to Ty musisz nauczyć się innego postrzegania osob ktore uwazasz za narcystyczne - dowiedziec sie dlaczego one takie są, dowiedzieć się że one na prawde takie nie są - jest to tylko i wyłącznie kwestia Twojego postrzegania...uwierz mi że jak zmienisz swoje podejscie to on rzeczywiscie sie zmieni ;) przerabialam ten temat :))- i najsmieszniejsze ze wszystkie osoby z ta cecha ktora mi nieodpowiadala jednoczesnie sie zmienily! wszyscy w jednym czasie stali sie mi przyjazni i niedoznawalam juz 'atakow' na mnie z tej strony... a zmienilam TYLKO SIEBIE,swoje myslenie i postrzeganie.Blizniak Twoj ma Ci pomoc to przezwyciezyc.... Twoja milosc do niego ma Ci pomoc zrozumiec... bo tylko prawdziwa miloscia mozesz tego dokonac...

 • Gość napisał(a) z *.178.007.pools.vodafone-ip.de komentarz datowany na 2016/03/09 14:11:45:

  Dokładnie, na siłę go nie nie zmienisz, a jeżeli chcesz zmiany w nim, to najpierw ty musisz się zmienić, wysyłanie takich linków do niego sprawia że chłopak w panice będzie uciekał jeszcze bardziej, dlaczego?
  Bo po raz kolejny pokazujesz mu że miłość to oczekiwania, dajesz mu do zrozumienia, że nie jest dostatecznie dobry, bo nie robi tak jak byś tego chciała, on już to przerabiał w dzieciństwie, dlatego właśnie jest ze Sponsorką, bo tam jest płytko i powierzchownie, a co za tym idzie bezpiecznie dla niego.
  Za bardzo skupiasz się na nim, a za mało na sobie.
  Najlepiej jak w ogóle nie będziesz się z nim kontaktować i dasz chłopakowi żyć swoim życiem.
  Jak będzie chciał to sam Cię znajdzie.

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/09 18:39:17:

  nie martw się :) , wg mnie te wszystkie "perypetie" sa wpisane w Twoją historię , jeśli by nie były to nie byłoby takich posunieć z Twojej strony, to jest oczywiscie moja subiektywna ocena , a dobre rady każdy ma , ale niekoniecznie sprawdzają się w przypadku innych BP ...

  dziś jak zwykle oczom moim, nie przypadkiem ;), ukazało się swietne video, ktore doskonale odzwierciedla stany goniącego BP i jego Wielkie Serce, naprawde jest wielkie :))))) www.youtube.com/watch?v=rdlvPe959Ck

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/09 18:50:09:

  ... ale od tej pory ZERO kontaktu , to jest dobra rada, przychylam się, bo ja też to powtarzam, jeśli nie przyjdzie sam to Ziemia i Niebo się zatrzęsą i postawią Jego na Twojej drodze, także bądz dobrej mysli, bo co ma być to będzie i nic na to nie poradzisz ;)

 • Gość Atena napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2016/03/09 19:04:01:

  Ja tez sie przychylam.. I B* napisalas idealnie, lepiej ujac sie tego nie da :). Poczulam jakby to byla tez rada dla mnie..( a tak naprawde dla nas wszystkich goniacych blizniakow) dziekuje za piekne przypomnienie... Pozdrawiam wszystkich

 • Gość napisał(a) z *.178.007.pools.vodafone-ip.de komentarz datowany na 2016/03/09 19:43:29:

  Problem goniącego polega na tym że ma za duże serce i za bardzo myśli sercem, powinien włączyć trochę swoją głowę, to nie zaszkodzi, bo nie ma nic gorszego niż żebrać o miłość i trzymać się Bliźniaka jak jakiś uzależniony. Zobaczysz jak się zdziwi gdy zobaczy że nagle nie ma ciebie obok, póki co dajesz mu do zrozumienia że cały czas jesteś, a on potrzebuje odczuć że cię stracił, dopiero wtedy zacznie się w nim przemiana.

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/09 23:42:18:

  polecam :)
  "Zrozumienie zachowań dualnej duszy, nie zawsze jest łatwe, tak jak zachowania własne zmieniają się. Z jednej strony dusze dualne chcą najlepiej dla siebie - tak bezwarunkowo - dla duszy dualnej, są jednak chwile, kiedy te dusze - najczęściej nieświadomie - wyrządziły sobie ogromną ilość bólu. To jest zawsze przypływy i odpływy uczuć. Powstają sytuacje gdy następują pytania:

  "Kto napisał, że..." Co ja? "To na pewno nie byłem ja? Czy to moja podświadomość? Co ja zrobiłem?" W takich bolesnych sytuacji absolutnej rozpaczy, niektórzy próbują
  odejść, ale - nie jest możliwe. Jedno słowo duszy dualnej wystarczy, by zawrócić. Jak to działa? Zależy od chęci nauki i rozwoju takiej duszy.
  Gdy zraniona dusza zrozumiała lekcje... powraca i prostym językiem mówi - teraz, czy świadomie lub nieświadomie - "Przy tak wielu wrażeniach nowych i nieznanych uczuciach i tak szybkiego rozwoju, poradziłam sobie w tej chwili, więc nie muszę się wycofać"

  www.polana.fora.pl/regresing-wcielenia-gobelin-akasza-swiadome-snienie-nasze-oobe-odzyskiwanie-wlasnego-puzzla-ja,13/dusze-dualne,3475.html

 • Gość napisał(a) z *.178.007.pools.vodafone-ip.de komentarz datowany na 2016/03/10 10:52:21:

  Goniący i Uciekający to dwa przeciwieństwa, w końcu żyjemy w dualizmie, tutaj wszystko ma swoje przeciwieństwo, biały-czarny, zimno-ciepło, zło-dobro itd. itd. Tam gdzie Bliźniak ma swoje mocne strony, my niestety mamy deficyty, więc nie patrzcie na niego jak na kata, niezdolnego do miłości, tylko jak na nauczyciela. My Goniący jesteśmy tą połową aktywną, Uciekający jest pasywny, co to znaczy? A to znaczy, że najpierw my odrabiamy nasze lekcje, a gdy odrobimy to wtedy Uciekający automatycznie wskakuje w swoje, bez nas nic się nie ruszy.
  Pierwsza lekcja to puszczenie Bliźniaka i pokochanie siebie, czyli umiejętność cieszenia się życiem bez Bliźniaka. Im więcej o nim myślisz i skupiasz się na nim, tym więcej energii mu wysyłasz, dzięki temu on ma siłę walczyć z tym uczuciem, ale to wtedy nam jest źle, czujemy pustkę, apatię i brak chęci do życia, my nie mamy być ich stacją benzynową, mamy przede wszystkim myśleć o sobie i tylko o sobie, Oni muszą poczuć jak to jest bez nas i bez naszej energii, dopiero wtedy zacznie się dla nich jazda.
  Nie myśleć o Bliźniaku za dużo, a najlepiej w ogóle, nie kontaktować się, po prostu cieszyć się życiem!
  To jest trudne, ale tylko z pozoru, dlatego tak wiele par przez lata nie potrafi z tego wyjść, bo niestety to może trwać długimi latami, a tak naprawdę to szkoda czasu.

 • Gość napisał(a) z *.178.007.pools.vodafone-ip.de komentarz datowany na 2016/03/10 11:09:18:

  Jak myśleć o Bliźniaku to tylko z miłością, nie zastanawiać się co robi, gdzie jest, z kim jest, nie szpiegować notorycznie na portalach społecznościowych, po prostu trzeba postarać się odzyskać ten spokój wewnętrzny. Nic na pokaz, jak np. usuwanie konta, lub coś podobnego, żadnych strategii, żadnych gierek, to jest Bliźniak, nasze lustro, przed nim nic się nie ukryje.
  Oni potrzebują od nas przede wszystkim: Cierpliwości, spokoju i pozostawienia go samemu sobie, akceptacji i zrozumienia, że jeszcze nie jest gotowy, że nie chce z nami związku i że potrzebuje czasu. ZERO OCZEKIWAŃ. Pokaż mu jak silna potrafisz być bez niego.

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/10 18:29:25:

  teraz doczytałam - "głos w głowie", ja też tak miałam, wzbraniałam sie rekam i nogami przed kontaktem, ale głos w glowie ;), jakis Aniolek zrobił swoje, dlatego hipoteza o tym, że to jest odgórny Plan, ze to co sie dzieje mimo, ze wydaje sie osmieszajace, upokarzające, moze byc jak najbardziej wiarygodna, widocznie tak ma być...

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/10 18:31:44:

  ale Witch chyba nie szpieguje, to sa posuniecia w desperacji, milosc i rozpacz, mieszanka piorunująca ;), jeszcze do tego milosc BP

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/10 18:45:26:

  zle dzialaja na mnie wszelkie techniki i rady aby trobic tak albo tak, wydaje mi sie ze kazda relacja jest niepowtarzalna i te punkty czy to milosc BP potem pozycje co robic a czego nie robic, nie wyjasniaja nam niczego, bo kazdy w duchu wie co i jak.

  Kochac siebie? Uwazam, ze kocha sie druga polowe bardziej, jesli kazda polowka pokocha siebie ale w postaci tej drugiej polowki... PONAD SIEBIE, bezgranicznie to wtedy pokocha też siebie BO TO LUSTRO CZYZ NIE? a to ze skupiamy sie na sobie to oddala nas, moze tez byc przeszkoda nie do pokonania w polaczeniu sie z BP w tym zyciu i kolejnych wcieleniach.... Co do jednego jestesmy zgodni, starac sie dac Blizniakowi czas na przemyslenie, nie nagabywac , ale pewne sytuacje sa wpisane w tą historię , one są katalizatorem zmian po obu stronach, teraz Witch też ma czas na przemyslenia i zmiany... na pewno pozytywne ;)

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/10 18:51:29:

  sorki, ze tak rozwleczone, ale dlaczego doszlam do takich wnioskow? Bo tak wlasnie robie i widze , ze wszystko sie zmienia na plus, w calym Wszechswiecie, a wszystko dyktuje u serce, goniacy jest wlasnie takim chodzacym sercem, jesli wysyla ta milosc, bezgraniczna, ponad siebie, zupelnie naturalnie, uczy swojego Blizniaka tej wlasnie milosci, bo to my jestesmy nauczycielami, a techniki, proby zafalszowania rzeczywistosci, postepowania wbrez sobie mijaja sie z ta Miłoscią i celem/ misja BP

 • Gość Atena napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2016/03/10 23:58:44:

  Witch...Nie piszesz..domyslam sie ze zero reakcji z jego strony... ? Pozdrawiam cieplo

 • Gość napisał(a) z *.dynamic.mm.pl komentarz datowany na 2016/03/11 11:56:53:

  No właśnie Witch...napisz nam jak zareagował , czy w ogóle zareagował ?
  pozdrawiam

 • witch121212 napisał(a) komentarz datowany na 2016/03/11 15:15:16:

  hej :) dużo racji w tym co piszecie....ale u mnie jest tak że odcinam się od niego ale za jakiś czas jest impuls żeby gonić, nie wiem może tak ma być, może tak się umówiliśmy......jeżeli chodzi o link to chciałam go zmusić do myślenia i uświadomienia sobie czegoś :) pomimo wszystko sama nie czuje się gotowa na ten związek. Dużo z tego wyniosłam, mam wysoka świadomość ale nie czuję się bezpieczna w życiu, spokojna, czegoś mi brakuje...a jak Bliźniak nie wiem ? boję się odpalić fb :))))))

 • witch121212 napisał(a) komentarz datowany na 2016/03/11 15:15:58:

  tak, wiem doskonale że jak odpuszcze na 100% to on zacznie gonic, ale czy to o to chodzi zebysmy sie tak ganiali :)

 • witch121212 napisał(a) komentarz datowany na 2016/03/11 15:18:30:

  w sumie gdyby On mi przesłał jakiegoś linka to bym przeczytała i wyciągneła wnioski :) czasami dobrze jest gdy ktoś nam coś wytknie bo nie widzimy sami w sobie tego :)
  wiem że On mi nic nie powie ani nie zrobi......

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/11 17:04:27:

  uwazam, ze jako Jego Blizniaczka, masz prawo dac mu prztyczka, a nawet porzadnego KOPA w zadek.... Nie widze w tym nic zlego, to z milosci ;)

 • Gość B napisał(a) z *.ospf.awist.pl komentarz datowany na 2016/03/11 17:13:44:

  Wiesz Witch dlaczego masz takie odczucia, ten spokoj, to bezpieczenstwo to jest TO co Ci Blizniak wysyla jako swoja Milosc, albo tego brak....takie cos nadejdzie jak ON wysle odpowiednia dawke tej cudownej energii... Gosciu jest zamotany, w zwiazku, wydaje mi sie , ze musi najpierw WYJŚĆ z tego zwiazku, poczuc ta kojaca i leczaca samotnosc, zrobic podroz do wnetrza siebie.. musi nastapic jakis przelom w jego zyciu, on musi sie uduchowic, nie ma innej mozliwosci, wtedy wysle Tobie ta milosc, ktora poczuje od Ciebie, bo narazie sie przed nia zamyka, a Ty poczujesz ten poszukiwany spokoj..

 • Gość napisał(a) z *.178.007.pools.vodafone-ip.de komentarz datowany na 2016/03/11 17:18:34:

  Ten głupi impuls żeby gonić to jest strach, to jest też ta potrzeba żeby był blisko, sprawdzanie i kontrolowanie czy jeszcze tam jest, oczywiście że nie chodzi o to by się ganiać tak w kółko, trzeba zrównoważyć energię.
  Przerobiłam to wszystko w zeszłym roku, dopiero kiedy odpuściłam Bliźniaka i zajęłam się sobą, Bliźniak zaczął się zmieniać, przede wszystkim i nade wszystko przestał uciekać, z jednej kobiety do drugiej, nagle zatrzymał się, odwrócił za siebie, a mnie tam nie było, tak jak wcześniej, przestałam kontrolować, przestałam się kontaktować, zdrowy egoizm i odkrycie własnej wartości to cudowna sprawa. Dla mojego Bliźniaka to nowa sytuacja, nagle stało się tak pusto i zimno, no i pozatym mam kogoś, ale on doskonale teraz zdaję sobie sprawę, że ta cudowna kobieta, pełna ciepła i miłości do niego pomimo wszystko, nagle jej nie ma, ale czy miałam inne wyjście? Za bardzo się szanuję i kocham by pozwalać na takie traktowanie. Prawie 2 lata na niego czekałam jak zakonnica, a on bzykał wszystko co popadnie, to bolało, a teraz karty się odwróciły.
  On wie że mam kogoś i strasznie go to boli, bo już teraz wie co stracił. Z czasem będzie go to bolało coraz bardziej, a tęsknota będzie nie do zniesienia. Teraz pora na niego, by zajrzeć w głąb siebie. Będzie chciał mnie odzyskać, będzie wiedział co zrobić, ale poprzeczkę ma wysoko, drugi raz nie dam się nabrać na te czułe nic nie znaczące słówka, ja chcę czyny.

 • witch121212 napisał(a) komentarz datowany na 2016/03/13 15:04:51:

  nie szpieguje go :) nigdy sie do tego nie posune, nie walcze tez juz ze sponsorka i nie wchodze w ten chory uklad, po prostu co ma byc to bedzie, chce swietego spokoju:)

 • Gość Lost Soul napisał(a) z *.dynamic.chello.pl komentarz datowany na 2016/03/14 23:05:27:

  Ja swojego BP też puściłam i to przynosi ogromną ulgę. Wiele rzeczy przede mną do uleczenia, cały czas szukam siebie ;) to jest mój cel - nie on. Coraz rzadziej o nim myślę. I staram się wybaczyć ( aaa łatwo nie jest ;)) Niech gdzieś tam w swoim tempie się budzi. Każdy do swojej prawdy musi dojść sam ;-) A tak na koniec piosenka na którą "przypadkowo" dziś wpadłam - www.youtube.com/watch?v=zYXjLbMZFmo&feature=share - wypisz wymaluj runner co? Pozdrawiam :) :)

Dodaj komentarz