Karmiczna Miłość

Wpisy

 • poniedziałek, 24 lutego 2014
 • piątek, 14 lutego 2014
  • Zawsze uciekają

   W relacji TF zawsze pojawia się ten element przyciągania i odpychania, zawsze przejawia się element ucieczki. Bo to umysł się boi, a im bardziej człowiek został w życiu zraniony tym bardziej będzie uciekał, bo umysł odbierze to jako zagrożenie. Stąd takie przyciągania i odpychanie, podglądanie jak przez szybkę, niby mnie nie interesujesz ale i tak chcę Cię mieć na oku.

   Niestety jest to bardzo bolesne, bo czujemy, bo tak bardzo pragniemy już połączenia a ten uciekający wieje i końca nie widać tej historii.

   Na to nie ma złotej recepty(a szkoda!!!!!!), po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość, i to dużą, ogromną wręcz:) i czekać. Ale nie czekać bezczynnie, zamkniętym w cierpieniu! najlepiej zająć się sobą swoim rozwojem, swoim życiem. I wierzyć że tam na górze ktoś ma wszystko pod kontrolą, że ktoś tam na górze nas chroni i możemy spokojnie zająć się sobą i pozwolić bliźniakowi na obudzenie w swoim czasie:)

   witch® 

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 14 lutego 2014 16:00
  • Walentynki

   Miłość :)

   Dla wielu miłość kojarzy się tylko i wyłącznie ze związkiem, z byciem w związku.

   Ale Miłość to przede wszystkim najwyższa energia, to stan, to bycie w radości, w życiu zgodnym ze swoim sercem. To kochanie siebie, świata, każdej nawet małej drobiny, to energia mogąca uzdrowić wszystkich i wszystko! To energia, która koi serce, koi ciało, koi umysł.

   Miłość to nie jest związek ale może się przejawić poprzez związek!

   Jednak dopiero kiedy kochamy siebie, kochamy świat, kiedy jesteśmy pogodzeni ze sobą, ze wszystkim co jest, wtedy jesteśmy też gotowi na związek, na drugą osobę. 

   witch® 

    

    

    

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 14 lutego 2014 15:46
 • poniedziałek, 10 lutego 2014
 • piątek, 07 lutego 2014
  • UMYSŁ

   Dlaczego w KM, w spotkaniu z Tf jest tyle bólu?

   Błędnie jest interpretować że to dusza cierpi, że cierpi serce!

   nie to umysł cierpi, cierpi ego bo nie ogarnia rzeczywistości bo nie rozumie, bo próbuje rozwiązać problem nie do rozwiązania na tej płaszczyźnie. Zaczyna za wszelka cenę szukać odpowiedzi, szuka w książkach, wróżbach, art, w innych ludziach, szuka wszędzie poza sercem!

   Umysł jest przerażony bo przecież gdzieś tam przeczytał czy usłyszał ze tylko z TF będzie szczęście że tylko połączenie da szczęście! stąd to szaleństwo umysł błędnie zinterpretował że tylko TF może dać szczęście, że bez niego szczęścia nie będzie! więc kombinuje na 100 sposobów jak tego TF do siebie przywiązać, przekonać , jak zwabić! nie szanując wolnej woli bliźniaka, nie szanując w ogóle Miłości jej istoty!

   Tylko że nasze szczęście zależy tylko od nas !!!!! i TF nam szczęścia nie zagwarantuje jeżeli nie mamy go w sobie!

   i dopóki nie odnajdziemy szczęścia w sobie to nie uda nam się stworzyć szczęśliwej relacji z TF.

   Dlatego szukanie i gmeranie umysłu stwarza tyko cierpienie i ból, bo Ego bierze wszystko dosłownie, boi się dlatego goni za bliźniakiem i nie chce go puścić. 

   Miłość to wolność, to szacunek do drugiego człowieka, to poszanowanie jego wyboru nawet jak nie jest zgodny z naszym!

   Być może teraz jest czas bliźniaka na to żeby się przebudził, zastanowił nad sobą, do tego potrzeba spokoju i ciszy , a nie ciągłego nagabywania. 

   Bliźniak nie jest po to żeby nam coś dać, jest po to abyśmy sami w sobie znaleźli to co szukamy w bliźniaku :D 

   Dzięki spotkaniu z TF robimy porządki w sobie po to aby lepiej żyć, na początku będzie bolało, bo Ego nie lubi zmian, ale w końcu dojdziemy do momentu kiedy boli coraz mniej i świat jest coraz piękniejszy wystarczy tylko spojrzeć ponad wariactwo umysłu! 

   witch® 

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 07 lutego 2014 16:09
  • Wpis bez tytułu

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 07 lutego 2014 15:42
  • Wpis bez tytułu

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 07 lutego 2014 15:41
 • niedziela, 02 lutego 2014
  • Dramat ego

   W KM można się spodziewać w wejście w tak zwany dramat ego. Dający ogromne cierpienie i ból.

   Jak to się odbywa?

   umysł zaczyna zajmować się sprawą i obiektem KM, próbuje to rozwiązać, i w kółko wałkuje temat, z różnych stron, sprowadza coraz więcej bolesnych myśli, a co za tym idzie depresje i nie ciekawy stan emocjonalny!

   Dlaczego tak się dzieje?

   dlatego że umysł zaczyna zajmować się czymś, czego rozwiązać nie potrafi! tego się nie ogarnie rozumem, rozum jedynie zacznie ciągle wałkować temat aby znaleźć rozwiązanie! a rozwiązania nie ma z punktu widzenia logiki, bo te związki z logika maja mało wspólnego! dlatego też umysł nie znajdzie rozwiązania a zaoferuje nam masę bólu!

   Dlatego człowiek czuje się wtedy tak okropnie, traci radość z życia i żyje jednym tematem jakby miał obsesje.

   Dobrze jest aby sobie to uświadomić że rozum,myślenie, ego jest tutaj zbytecznie nie rozwiąże sprawy i postarać się ograniczyć te niszczące myśli aż  z czasem przestaną się pojawiać!

   Te sytuacje są między duszami "do załatwienia" i najlepiej się z tym pogodzić i pogadać w własną duszą aby się tym zajęła a nam pomogła puścić to i uwolnić tak abyśmy nie tkwili ciągle w tej sytuacji, która z czasem staje się chora!

   Uzmysłowienie sobie że umysł nie może tego rozwiązać daje już spore uwolnienie! umysł tego nie rozwiąże a myślenie i ciągłe kombinowanie i zajmowanie się tylko tym! naprawdę nie służy nikomu, i nie prowadzi do niczego dobrego!

   Myślę ze jedną z lekcji KM jest właśnie zrozumienie tego:)

   witch® 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   niedziela, 02 lutego 2014 15:01
 • sobota, 01 lutego 2014

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny