Karmiczna Miłość

Wpisy

 • środa, 29 maja 2013
  • Dlaczego nas to spotyka?

   Dlaczego spotyka Nas zjawisko karmicznej Miłości .

   Miłość to Miłość a nazwa karmiczna jest tylko dlatego że ta Miłość jest ściśle związana z reinkarnacją. Miłość jest silniejsza od śmierci. Coś kiedyś staneło na drodze do zrealizowania Miłości dlatego w obecnym życiu dostajemy kolejną szansę. Jest jednak trudniej pojawiają się przeszkody, często pojawiaja się te same przeszkody ,które kiedyś na drodze do spełnienia tej właśnie miłości stanęły. Należy więc bacznie się przyjrzeć co tutaj jest głównym problemem i starać się go rozwiązać. Cierpienie,ktore pojawia się w związku z tą Miłością często jest bardzo silne, czuje się wrecz wewnętrzny ból, nie da się go niczym zagłuszyć, można sobie próbowac uciekać w pracę,uzależnienia, inne związki, niestety jest to na krótką metę, bo w środku człowiek czuje się okropnie i tak naprawdę nie potrafi walczyć z tym wielkim uczuciem.

   Nie da się tak po prostu wymazać tego kogos z pamięci, gdyby to było zwykłe zauroczenie już dawno by nie wytrzymało próby czasu, a tak obraz karmicznego partnera nosimy w sercu całymi latami, tego się nie usunie od tak. Mozna sobie pomóc poprzez rozwój duchowy, medytację itp

   Co zrobic aby sobie samemu pomóc? prędzej czy później każdy dotkniety taką miłością wchodzi na drogę rozwoju duchowego, szuka odpowiedzi co to jest ? dlaczego jest tak silne? i jest to dobra droga, tylko będąc blisko Boga i prosząc go o spokój jesteśmy w stanie jakoś to przetrwać bez ześwirowania ;)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (11) Pokaż komentarze do wpisu „Dlaczego nas to spotyka?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   środa, 29 maja 2013 09:14
 • wtorek, 28 maja 2013
 • poniedziałek, 27 maja 2013
  • numerologia czyli wszystko zapisane w liczbach

   Czym jest numerologia i dlaczego jest taka ważna?

   Numerologia to liczby zawarte między innymi  w dacie urodzenia oraz imionach oraz nazwisku. Te liczby to swoiste kody dzięki,którym można odczytać po co dusza przyszła na świat, jakie lekcje karmiczne ma do odrobienia, oraz czego już nauczyła się w poprzednich zyciach.

   Numerologia jest ściśle połączona z wiarą w reinkarnację czyli w wiarę w to że dusza ciągle się rozwija i potrzebuje więcej niż jedno życie do tego aby się doskonalić.

   Dlaczego wiekszość ludzi nie pamięta swoich wcieleń?

   myślę że taka pamięć mogłaby być niebezpieczna, tak trudno byłoby unieść wiedzę o tym że np. byliśmy kimś złym, mordowaliśmy, gwałcilismy, byc może zgineliśmy w okropnych męczarniach.

   Tak więc większość z nas ma kasowaną tę pamięć po to aby z czystym kontem zacząć od nowa.

   Czasami pojawiają się przebłyski pamięci, sny, przeczucia to właśnie ta pamięć karmiczna. Myślę że im bardziej doświadczona dusza tym większe szanse że wejdzie na drogę rozwoju duchowego i być może przypomni sobie lub wywoła poprzez stan hipnozy przeszłe żywota.

   Zawsze jednak warto zapytac Siebie samego czy chce naprawde wiedzieć i czy ta wiedza jest mi potrzebna bo może się okazac ciężka do udźwignięcia!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 27 maja 2013 09:40
 • niedziela, 26 maja 2013
  • Wybaczanie

   Tak trudno jest wybaczyć ludziom,którzy nam zrobili krzywdę.

   Warto jednak to zrobić gdyż daje to oczyszczenie i lepsze samopoczucie. To naprawdę działa uwolnienie się od żalu,gniewu,rozpaczy, poczucia bycia ofiarą!

    Popełniamy w życiu błędy,nam też zdarza się kogos zranić zrobić krzywdę, czy chcemy aby ktoś nosił do nas w sercu uraze i żal, nie chcemy dlatego tak samo nie nośmy urazy do innych. Oczyśćmy swoje serca z żalu,poczucia krzywdy czy nienawiści. Przebaczając komuś tak naprawdę przebaczamy sobie, sprawiamy że nasze serce zostaje uwolnione i jest lżejsze.

   Czy masz kogoś do kogo czujesz żal, czy w Twoim sercu jest jakas nie załatwiona sprawa z przeszłości? jeżeli tak to nie zwlekaj zacznij proces uzdrawiania.

   Jak to zrobić? posłuchaj swego serca, moze to byc za pomoca modlitwy, można zapalić świeczke w intencji oczyszczenia :) zrób jak czujesz ale zrób to! 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   niedziela, 26 maja 2013 15:07
 • sobota, 25 maja 2013
  • Dzień Naszego poznania

   07.07.2009

   Ta data zostanie w mojej pamięci na zawsze. Wtedy go po raz pierwszy zobaczyłam. Pamiętam jak szedł a za nim było słońce, taki dumny i wyprostowany, szedł pewnym siebie krokiem.

   Pomyślałam "Fajny facet":)i miałam uczucie że go dobrze znam był tak dziwnie znajomy. Nie wiedziałam jeszcze o istnienu bratnich dusz, o tym że łączą nas przeszłe wcielenia ale czułam juz wtedy że jest kims dla mnie ważnym. To moja ukochana bratnia dusza. Mój największy przyjaciel na tym świecie, ktoś kogo kocha się bezwarunkowo ktos kto sprawia że serce szybciej bije. Tak dobrze mi przy nim, tak dobrze mi z jego energią. Jesteśmy tak do siebie podobni, oboje dumni, uparci, waleczni, ale w środku wrażliwi.

   07.07.09 Ten dzień, po przeliczeniu 7 czyli związek duchowy, związek,który zmienia nas wewnętrznie, związek powołany do wyzszych celów. Tego dnia zmieniło się wszystko, tego dnia poznałam moją bratnią duszę:) 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (11) Pokaż komentarze do wpisu „Dzień Naszego poznania”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   sobota, 25 maja 2013 16:56
 • piątek, 24 maja 2013
  • Pokochać Siebie

   Aby w pełni cieszyć się z bycia z drugim człowiekiem, najpierw trzeba pokochać samego Siebie.

   A wcale nie jest to takie proste.

   Wychowani w danej kulturze, uwarunkowani przez szkołę i rodziców, niesiemy całkiem poważny bagaż doświadczeń, nie zawsze pozytywnych.

   Od czego zacząć, najlepiej przestać się porównywać z innymi, bo i po co ? czy drzewo prównuje się z innym drzewem, nie! bo i po co miałoby to robić? drzewo jest drzewem jest! i ma prawo do tego żeby być! ma prawo być na tej ziemi !

   tak jak każdy człowiek ma prawo być i każdy jest wyjątkowy :)

   wystarczy pomyśleć o sobie jak o kimś wyjątkowym, czuć się potrzebnym, bo kazdy jest potrzebny, nie jesteśmy tutaj przez przypadek, żadne  życie nie jest przypadkowe!

   Kochać siebie to akceptować Siebie ze wszystkimi wadami, ze wszystkimi błędami i pomyłkami. Mamy prawo do błędów, nie oceniajmy się za surowo. Nauczmy się wybaczać sobie oraz innym, puszczać w nie pamięć. Trzymanie w sobie złości, nienawiści nic dobrego nie przynosi, a wręcz przeciwnie zamyka nas na świat i ludzi.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 24 maja 2013 16:58
 • czwartek, 23 maja 2013
  • Karma Miłości

   Istnieje taka Miłość, ktorą bardzo ciężko dopełnić, na jej drodze pojawiają się liczne przeszkody bardzo trudne do pokonania. Taka miłość nazywa się karmiczną dlatego że została zmarnowana, nie dopełniona w jakimś wcieleniu.

   Miłość jednak nie umiera, dostajemy szansę wraz z następnym życiem.

   Jak poznać że nasza Miłosc jest karmiczna:

   1. Spotykamy osobę i mamy wrażenie że już ją znamy

   2.Przy Tej osobie serce wali jak szalone, drżą ręce, szukamy kontaktu wzrokowego i ten kontakt jest intensywny

   3. Często wibracja dnia 1 spotkania to 7 (liczba duchowa, duchowy związek)

   4. Jesteśmy wręcz przerażeni tym jak mocne i nie spodziewane są to uczucia

   5.Często los rozdziela taką pare i tu własnie zaczyna się odrabianie karmy

   6. Ogromna tęsknota i chęć zespolenia

   7. Przeszkody to najczesciej strach, ograniczenia mentalne, często któraś ze stron lub obie są już w związku itp.

   Miłość jest silniejsza od śmierci :)

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Karma Miłości”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   czwartek, 23 maja 2013 17:44

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny