Karmiczna Miłość

Wpisy

 • czwartek, 29 sierpnia 2013
  • Strata

   Kiedy coś tracimy to jesteśmy przerażeni, boimy się, walczymy, kurczowo trzymamy tego co było. Ale strata to nic innego jak Błogosławieństwo, kiedy tracimy pracę nie załamujmy się bo za chwilę dostaniemy inną może nawet 100 razy lepszą. Jeszcze się nie zdarzyło na świecie aby ktos kto naprawde szuka pracy jej nie dostał. Ale w momencie kiedy rozpaczamy i zamykamy sie w sobie to zamykamy sie tez na pracę. Zmiany w życiu są potrzebne, bo otwierają nowe drzwi, i chcociaz nie wiemy co za tymi drzwiami jest, i chcociaz nas to przeraża :) to tam jest życie jakieś, nowi ludzie ,nowe przyjaźnie i nowe doświadczenia.  

   Jeżeli odchodzi od Ciebie mężczyzna załamujesz się, czujesz się nie potrzebna, Twój świat się kończy. Czy aby na pewno się kończy ? nie! dopiero się zaczyna :) zaczyna się nowy etap nowa przygoda, nie trzymaj się kurczowo kogoś kto odchodzi, niech odejdzie, jego rola w twoim życiu już została odegrana. Teraz czeka Cię coś nowego, być może za jakiś czas poznasz innego bardziej wartościowego mężczyznę :) 

   W życiu pewna jest tylko zmiana i czas to zaakceptować :)))) 

   strata jednego to początek nowego . 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   czwartek, 29 sierpnia 2013 15:29
 • środa, 28 sierpnia 2013
  • Nasz obecny świat

   Podobno nasze obecne czasy będą kiedys nazywane "erą strachu" dziwicie się ?

   Bo ja wcale. Strach otacza nas wszędzie tak mało już Miłości na świecie.

   I taka garstka posłańców światła, którzy zdecydowali się tu byc aby podnieść wibracje ziemi.  

   Wystarczy zacząć od siebie, nie myśl ze nic zrobic nie możesz bo zmieniając siebie zmieniasz ludzi wokół. Wystarczy Kochać i te Miłość w sobie pielęgnować. Marzą mi się czasy kiedy ludzkość zaprzestanie wojen podziałów. Kiedy zapanuje pokój i Miłość.  Żyjemy w czasach "przesytu" wszystkiego jest za dużo, marnowanie jedzenia itp w sklepach aż roi sie od nie potrzebnych rzeczy, pierdołek, głupot itp. i tak zbieramy, przynosimy do domu, gromadzimy rzeczy,które czesto zupełnie nam potrzebne nie są. I tak te rzeczy zaprzataja nasz umysł że juz nie widzimy nic dalej, nie widzimy innych ,którzy tak jak my albo gromadzą albo cierpia bo gromadzic nie mogą :) i tak jeden drugiego juz nie widzi, przestajemy czuc i widziec, uciekamy nawet przed Miłością bo nas przeraża bo jest bezcenna a my przeciez chcemy znac cenę :) 

   To są Czasy w ,których tv zastąpiła przyjaciól, czasy w ,których gromadzenie stało się obsesją, czasy w ,których w Miłość juz nikt nie wierzy, czasy w ,których wszyscy się czegoś boją, czasy w ,których depresja jest tak powszechna jak katar. A dlaczego tak jest ? bo zapomnielismy o Miłości :) o zdrowych kontakach z innymi :) starch to nic innego jak brak miłości. I nie mówię tu o Miłości do kogoś ale do Miłości własnej bo od niej się wszystko zaczyna:) 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   środa, 28 sierpnia 2013 16:17
 • wtorek, 27 sierpnia 2013
 • piątek, 23 sierpnia 2013
  • My wobec Miłości

   My wobec Miłości 

   Karma miłości to właśnie takie sprawdzenie Nas jak dużo jesteśmy w stanie poświęcic dla Miłości dla drugiego człowieka. To test z partnerstwa test z wytrzymałości. Tutaj pojawia się uczucie w warunkach trudnego spełnienia, tutaj nikt sie nie pyta Ciebie czy ty jestes gotowy? czy masz ochotę? o nie!!!! tutaj przychodzi Miłość przez wielkie M i Ty masz zrobic wszystko aby Ją przyjąć i potraktować z należytym szacunkiem!!!!!! no własnie z szacunkiem !!!!! bo Miłość to najpiękniejsza energia na świecie. I tutaj nie jest tak że ty będziesz wysmradzał, przeciagał, odsuwał !!!!! o nie!!!!! Miłość wymaga szacunku wymaga akceptacji, wymaga wzięcia odpowiedzialność za Siebie i drugiego człowieka! Ona nie chce być przesuwana, odkładana, Ona chce zostać przyjęta razem ze skarbami jakie ze sobą nosi, A to że pojawiają się przeszkody? trzeba je pokonać! przeszkody tworzy umysł! czy Ja kiedykolwiek powiedziałam że chce żebys był bogaty ? zebyś mi zapewniał materialny byt? czy ja prosiłam Cię o to ? dlaczego uwarzasz więc że ja tego potrzebuje ? dlaczego identyfikujesz mnie ze swoimi pragnieniami ? to Ty chcesz bogactwa! to Ty odsuwasz Miłość bo masz ważniejsze sprawy! nie Ja ! Ja i Miłośc patrzymy na Ciebie nie wierząc że to robisz ? że jej a raczej Nas nie szanujesz! to jest brak szacunku! My chciałyśmy żeby było dobrze zrobiłyśmy wszystko żebyś z Nami był. Ale szanujemy Twój wybór ! bądź szczęśliwy ze swoimi pieniążkami! bądź szczęśliwy ze swoim wyobrażeniem o Nas ! 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „My wobec Miłości”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 23 sierpnia 2013 15:25
  • A ANALIZA NUMEROLOGICZNA

   UWAGA PROMOCJA!

   ANALIZA NUMEROLOGICZNA+ANALIZA PARTNERSKA +OKREŚLENIE ZWIĄZKU KARMICZNEGO

    Teraz 

   tylko 20 zł 

    

    

   Numerologia 

   Portret numerologiczny ukazuje Nam po co dusza przyszła na świat, jakie ma cele, wyzwania, jakie ma ewentualne karmiczne lekcje do przerobienia.

   Potrafię wykonywać takie portrety.

   Portret numerologiczny określa:

   1.Drogę życia

   2. Punkty zwrotne

   3.Cykle życia

   4.Wyzwania

   5. Karmiczne lekcje

   6.Porównanie dwóch dat urodzenia- partnerskie określenie czy związek jest karmiczny!

   Osoby zainteresowane zapraszam do zgłaszania się mailowo:

   ania.muszynska22_wp.pl@wp.pl ( po 22 jest znak _ )


   Zapraszam. 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „ A ANALIZA NUMEROLOGICZNA”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 23 sierpnia 2013 15:12
 • środa, 21 sierpnia 2013
  • Grzech

   Grzech! jak to strasznie brzmi :) naprawdę okropnie:) ile razy Nas straszono grzechem ? nie rób tego bo to grzech! nie rób tamtego bo to grzech! w ogóle może najlepiej nie robic nieczego ! nie doświadczać! nie popełniac błędów! dlaczego do cholery czyiś wybór taki czy owaki jest nazywany grzechem! a może ta osoba musiała zrobić tak bo jest to wpisane w rozwój jej duszy. Może własnie musiała zrobić to czy tamto po to aby się ocknąć. Czy popełniła grzech ? nie ona po prostu doświadczyła określonej sytuacji, bo było jej to potrzebne, bo był to jej wybór! bo ten wybór był istony na drodze jej zycia. koncepcja grzechu ukazuje nam Boga mściwego, Boga,który karze. Ale On nie karze, On nas kocha i dlatego pozwala nam na błądzenie, i On doskonale wie że nie ma grzechu ! ale są wybory, takie czy inne, i On nie dzieli ich na złe i dobre, ale na potrzebne na drodze rozwoju. Bóg nas nie ocenia nie oskarża i nie karze, a karzemy się sami, On nie ma nam czego wybaczać bo wybaczyc często trzeba najpierw samemu sobie, często brak wybaczenia samemu sobie przerzucamy na Boga. On nam nie ma czego wybaczyć bo On nas nie osądza, On wie ze nawet te rzeczy ,które powszechnie uznawane są za złe, są niezbędne dla rozwoju człowieka. Każdy z Nas ma prawo do błądzenia, jest to wpisane w nasze człowieczeństwo, jesteśmy tu po to aby doświadczyc okreslonych rzeczy, określonych sytuacji. Nie uda nam się przeżyć życia bez doświadczeń bez cierpienia ,smutku, bo jest to wpisane w los człowieka. Sztuką jest jednak pomimo wszystko mieć uśmiech na twarzy, i wiarę że wszystko będzie dobrze, sztuką jest nie zamknąć się w swoim cierpieniu ale poprzez nie uwrażliwic się na innych ludzi. Poprzez nie zacząć pomagać innym i nie ważne jak pomagać ważne aby to robić :) grzechu nie ma! są doświadczenia! 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Grzech”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   środa, 21 sierpnia 2013 15:40
 • piątek, 16 sierpnia 2013
  • nie oceniaj

   Nie oceniaj niczego i nikogo!

   Tak często nasze ego ocenia innych, ocenia sytuacje, osądza. Czy mamy do tego prawo ? myslę że nie. Każdy odpowiada za swoje życie za swoje wybory i ma do tego prawo. Czy my chcielibyśmy aby nas oceniano, nie! dlatego nie oceniajmy nie sądźmy wyborów innych. Jakkolwiek wydaje nam się że wiemy co jest lepsze dla kogoś. To tylko nam się tak wydaje. Każdy z Nas przyszedł na Ziemię w określonym celu, przyszedł odegrać rolę jaką zaplanowała sobie jesgo dusza, i własnie dlatego nie mamy prawa oceniać. Lepiej zająć się swoją duszą i swoimi wyborami. Nie chcesz być oceniany nie oceniaj :) Akceptuj wszystko takim jakie jest bez osądzania, najwyraźniej tak być musi i jest w tym jakiś cel, jakies wyższe dobro :) 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 16 sierpnia 2013 14:29
 • czwartek, 15 sierpnia 2013
  • Jedna dusza dwa ciała

    czy to możliwe aby jedna dusza była w dwóch ciałach? 

   tak! jest to możliwe i właśnie występuje to u bliźniaczych dusz :)  to jest tak silne i piekne połączenie że zrozumie je tylko ten kto to przeżył. Jest to najpiękniejsza forma Miłości :) oczywiście zanim dojdzie do połączenia ,dwoje ludzi najpierw uwikłanych jest w dramat ego co powoduje lawine cierpienia i łez. Iluzja ego jednak upadnie bo dusza jest silniejsza. Zresztą ta miłość jest tak silna że nawet dramat ego jej nie straszny. Kiedy ludzie odepchną ego wtedy zostaje czysta Miłość. I o to właśnie chodzi w całej tej szopce bliźniaczych dusz, przejrzeć przez iluzje i dostrzec prawdę:)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 sierpnia 2013 16:31
 • środa, 14 sierpnia 2013

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny