Karmiczna Miłość

Wpisy

 • poniedziałek, 28 października 2013
  • Anita Moorjani.

   Anita Moorjani to autorka książki "umrzeć by stać się sobą"

   Polecam tę książkę ponieważ jest tam fantastycznie opisane zjawisko śmierci klinicznej  oraz wyleczenie samoczynne (cudowne) z raka to świadectwo że najpotężniejsza na świecie jest Miłość i to ona sprawia cuda :)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Anita Moorjani.”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 października 2013 16:05
  • przebudzenie

   Aby się obudzić duchowo dusza mogła wybrać sobie następujące sytuacje :

   -chorobę

   -wypadek

   -śmierć kliniczną

   -śmierć bliskiej osoby

   -rozwód

   itp.

   Ale mogła też wybrać moment obudzenia poprzez spotkanie bliźniaczego płomienia. Czyli poprzez kontakt z bliźniakiem dusza budzi się. Nie jest jednak możliwe aby w głębokim uśpieniu stworzyć szczęśliwy związek z BP bo po prostu ego jest zbyt mocne. A związki oparte na pragnieniu ego nie są zbyt trwałe i głębokie. Dlatego bliźniaki zostają rozdzielone, aby poprzez samotną podróż odnaleźć siebie i rozwinąć duchowo. Rozdzielenie to jest bolesne dla obojga tym bardziej że poprzez pryzmat ego nie rozumieją zupełnie co się dzieje z jednej strony kochają z drugiej uciekają od miłości. Są przerażeni tym co się dzieje a jedno jest pewne nie są jeszcze gotowi na spełnienie tego Boskiego planu. Rozdzielenie to służy rozwojowi duchowemu nic tak nie przybliży do duchowości jak cierpienie i nic tak jak cierpienie nie obudzi. Tęsknota jest ogromna ale tak samo ogromna jak strach bo czy on też to czuje? 

   a co jak nie czuje ? a co jak sobie cos wkręcam? pytań i wątpliwości 1000 ale to normalne:)

   przecież żyjemy w świecie gdzie o miłości czytamy juz tylko w wierszach i bajkach :) 

    Czuje, czuje ale jest tak samo przerażony jak ty :) nie co dzień spotyka się odbicie siebie samego, z punktu widzenia rozumu to jest wariactwo jakieś i trzeba zwiewać, więc bliźniak zwiewa, bierze nogi za pas i podgląda jak przez szybkę. Cały czas jest gdzieś obok ale strach jest silniejszy więc trzyma dystans:)

   Nie ma co sie dołować, pisać czarnych scenariuszy :)na wszystko jest czas i miejsce, jak już bliźniaki uporają się same ze sobą to spełnienie nastąpi i razem będą oświecać ziemię swoim wewnętrznym płomieniem. Na to co dobre trzeba po prostu troszkę poczekać:) zwykłe związki manifestują się szybko na nie zwykłe trzeba trochę poczekać:) 

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (16) Pokaż komentarze do wpisu „przebudzenie”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 października 2013 15:56
 • sobota, 26 października 2013
 • piątek, 25 października 2013
  • Świat dzisiaj

   Dzisiejszy świat chyba zwariował, odsunął wszystko to co piękne co wartościowe na rzecz materii. Jak wiele można mieć ? ile zgromadzić? co to właściwie daje ?

   jeżeli rzeczy stały się ważniejsze od miłości ?od bliskości? od przyjaźni?

   czy tak ma to wszystko wyglądać?

   myślę że nie ! że czas się obudzić? ja nie twierdzę że pieniądze są złe! ale jeżeli stawiamy je jako nr 1 w naszym życiu, jeżeli przesłaniają nam to co na prawdę wartościowe to nie jest dobrze! 

   pieniądze nigdy nie zastąpią prawdziwych wartości, one mogą ułatwić życie ale życia nie zastąpią :) 

   Cały czas jesteśmy na każdym kroku atakowani 'KUP to KUP tamto" kurcze sklepy są załadowane pierdołami, niepotrzebnymi bzdurami !!!!! oczywiście są też art ważne niezbędne do życia ! w tv reklama to ogromna część czasu emisji żebyś wiedział co kupić, co powinieneś mieć, a raczej przekonają Cię że mając to czy tamto  będziesz super, będziesz fajny, twoje ego się nadyma! kupujesz i co ? i nic :) prawdziwej wartości Siebie się nie kupi to trzeba czuć i mieć i sobie na to zapracować.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 25 października 2013 15:49
 • środa, 23 października 2013
 • wtorek, 22 października 2013
 • środa, 16 października 2013
 • wtorek, 15 października 2013
  • zaplanowane

   Zaplanowaliśmy te sytuacje jeszcze przed urodzeniem, wiedzieliśmy że będzie to ciężkie, że zostanie nam wymazane z pamięci to planowanie. Że zetkniemy się z ogromnym bólem, tęsknotą, zazdrością. Wiedzieliśmy że przyjdzie nam się zmierzyć z ogromnymi emocjami z sytuacjami,które poruszą nas dogłębne. Wiedzielismy ze ten ból bedzie nie do zniesienia ale nas zmieni, pomoze wzrosnąć. Zgodziłam się na odegranie pięknej roli w Twoim zyciu, roli ,która uczy mnie cierpliwości, akceptacji, porzucenia ego. Jak bardzo moja dusza musi Kochac Twoją że zgodziła sie na taki scenariusz, pewnie nikt inny nie byłby w stanie tego odegrać, unieść. Tak, tutaj pasuje jedynie bliźniacza dusza i jej miłość. Tutaj tylko wielka Miłość może przetrwac i po tym poznaje się siłę uczucia że wzrośnie nawet tam gdzie nic nie wzrasta.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „zaplanowane”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   wtorek, 15 października 2013 15:57

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny