Karmiczna Miłość

Wpisy

 • wtorek, 28 maja 2013
  • Proste?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 maja 2013 15:40
  • nie musisz mnie kochać

   wiesz, nie musisz mnie kochać ! nie musisz się o mnie troszczyć! nic nie musisz!

   jest tylko jedna siła, która naprawdę się o mnie troszczy wie najlepiej co dla mnie jest dobre, która kocha mnie bez warunków, która mnie akceptuje taką jaką jestem.

   Tak On mnie kocha naprawdę, nie ucieka nie zachowuje się ja ostatni tchórz, nie milczy i zawsze mi pomorze, jest zawsze kiedy go potrzebuję, pomaga mi wstać po tym jak Ty mnie poranisz, każdego dnia daje mi siłę abym mogła iśc dalej, bez tej siły już dawno bym się rozsypała, ta Miłość do Ciebie już dawno by mnie zabiła.

   Udręka duszy jest tak wielka że tylko u źródła można ją ukoić, tylko Bóg może tutaj pomóc tylko jego siła może uzdrowić....

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „nie musisz mnie kochać”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 maja 2013 09:37
  • nie milcz do mnie

   Milczenie

   jest takie denerwujące gdy czeka się na odpowiedź, gdy chciałoby się wiedzieć o co chodzi. Nigdy nie powinno się nikogo zostawiać bez wyjaśnienia, nigdy! przecież skąd ta druga osoba ma wiedzieć dlaczego milczymy? czy milczymy dlatego że nam nie zależy, jesteśmy obrażeni. Milczenie dla tej strony,która oczekuje wyjaśnienia jest torturą. Tak, torturą dlatego przestrzegam kazdą osobę,która myśli że uciekając w milczenie jest rozwiązaniem! otóż nie jest to rozwiązanie, ucieczka nigdy nie jest rozwiązaniem to jest dobre na chwilę ale na dłuższą metę staje się torturą! chociaż dla tej osoby,która milczy torturą nie jest bo Ona wie dlaczego to robi, druga strona już nie koniecznie.

   Dlaczego o tym piszę ? bo milczenie jest często wplecione w Karmiczną Miłość, i osoby,które tego doświadczyły wiedzą dokładnie o co chodzi:)

   Nawet jeżeli jakaś sytuacja nas przerasta milczenie nie jest rozwiązaniem, rozwiązaniem jest powiedzenie jasno o tym co czujemy, zmierzenie się z własnymi uczuciami, stanięcie po właściwej stronie, pójście za głosem serca nawet jeżeli się boimy.

   Strach ma często wielkie oczy ;)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „nie milcz do mnie”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 maja 2013 09:26
 • poniedziałek, 27 maja 2013
  • numerologia czyli wszystko zapisane w liczbach

   Czym jest numerologia i dlaczego jest taka ważna?

   Numerologia to liczby zawarte między innymi  w dacie urodzenia oraz imionach oraz nazwisku. Te liczby to swoiste kody dzięki,którym można odczytać po co dusza przyszła na świat, jakie lekcje karmiczne ma do odrobienia, oraz czego już nauczyła się w poprzednich zyciach.

   Numerologia jest ściśle połączona z wiarą w reinkarnację czyli w wiarę w to że dusza ciągle się rozwija i potrzebuje więcej niż jedno życie do tego aby się doskonalić.

   Dlaczego wiekszość ludzi nie pamięta swoich wcieleń?

   myślę że taka pamięć mogłaby być niebezpieczna, tak trudno byłoby unieść wiedzę o tym że np. byliśmy kimś złym, mordowaliśmy, gwałcilismy, byc może zgineliśmy w okropnych męczarniach.

   Tak więc większość z nas ma kasowaną tę pamięć po to aby z czystym kontem zacząć od nowa.

   Czasami pojawiają się przebłyski pamięci, sny, przeczucia to właśnie ta pamięć karmiczna. Myślę że im bardziej doświadczona dusza tym większe szanse że wejdzie na drogę rozwoju duchowego i być może przypomni sobie lub wywoła poprzez stan hipnozy przeszłe żywota.

   Zawsze jednak warto zapytac Siebie samego czy chce naprawde wiedzieć i czy ta wiedza jest mi potrzebna bo może się okazac ciężka do udźwignięcia!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 27 maja 2013 09:40
 • niedziela, 26 maja 2013
  • Wybaczanie

   Tak trudno jest wybaczyć ludziom,którzy nam zrobili krzywdę.

   Warto jednak to zrobić gdyż daje to oczyszczenie i lepsze samopoczucie. To naprawdę działa uwolnienie się od żalu,gniewu,rozpaczy, poczucia bycia ofiarą!

    Popełniamy w życiu błędy,nam też zdarza się kogos zranić zrobić krzywdę, czy chcemy aby ktoś nosił do nas w sercu uraze i żal, nie chcemy dlatego tak samo nie nośmy urazy do innych. Oczyśćmy swoje serca z żalu,poczucia krzywdy czy nienawiści. Przebaczając komuś tak naprawdę przebaczamy sobie, sprawiamy że nasze serce zostaje uwolnione i jest lżejsze.

   Czy masz kogoś do kogo czujesz żal, czy w Twoim sercu jest jakas nie załatwiona sprawa z przeszłości? jeżeli tak to nie zwlekaj zacznij proces uzdrawiania.

   Jak to zrobić? posłuchaj swego serca, moze to byc za pomoca modlitwy, można zapalić świeczke w intencji oczyszczenia :) zrób jak czujesz ale zrób to! 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   niedziela, 26 maja 2013 15:07
 • sobota, 25 maja 2013
  • Dzień Naszego poznania

   07.07.2009

   Ta data zostanie w mojej pamięci na zawsze. Wtedy go po raz pierwszy zobaczyłam. Pamiętam jak szedł a za nim było słońce, taki dumny i wyprostowany, szedł pewnym siebie krokiem.

   Pomyślałam "Fajny facet":)i miałam uczucie że go dobrze znam był tak dziwnie znajomy. Nie wiedziałam jeszcze o istnienu bratnich dusz, o tym że łączą nas przeszłe wcielenia ale czułam juz wtedy że jest kims dla mnie ważnym. To moja ukochana bratnia dusza. Mój największy przyjaciel na tym świecie, ktoś kogo kocha się bezwarunkowo ktos kto sprawia że serce szybciej bije. Tak dobrze mi przy nim, tak dobrze mi z jego energią. Jesteśmy tak do siebie podobni, oboje dumni, uparci, waleczni, ale w środku wrażliwi.

   07.07.09 Ten dzień, po przeliczeniu 7 czyli związek duchowy, związek,który zmienia nas wewnętrznie, związek powołany do wyzszych celów. Tego dnia zmieniło się wszystko, tego dnia poznałam moją bratnią duszę:) 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (11) Pokaż komentarze do wpisu „Dzień Naszego poznania”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   sobota, 25 maja 2013 16:56
 • piątek, 24 maja 2013
  • Pokochać Siebie

   Aby w pełni cieszyć się z bycia z drugim człowiekiem, najpierw trzeba pokochać samego Siebie.

   A wcale nie jest to takie proste.

   Wychowani w danej kulturze, uwarunkowani przez szkołę i rodziców, niesiemy całkiem poważny bagaż doświadczeń, nie zawsze pozytywnych.

   Od czego zacząć, najlepiej przestać się porównywać z innymi, bo i po co ? czy drzewo prównuje się z innym drzewem, nie! bo i po co miałoby to robić? drzewo jest drzewem jest! i ma prawo do tego żeby być! ma prawo być na tej ziemi !

   tak jak każdy człowiek ma prawo być i każdy jest wyjątkowy :)

   wystarczy pomyśleć o sobie jak o kimś wyjątkowym, czuć się potrzebnym, bo kazdy jest potrzebny, nie jesteśmy tutaj przez przypadek, żadne  życie nie jest przypadkowe!

   Kochać siebie to akceptować Siebie ze wszystkimi wadami, ze wszystkimi błędami i pomyłkami. Mamy prawo do błędów, nie oceniajmy się za surowo. Nauczmy się wybaczać sobie oraz innym, puszczać w nie pamięć. Trzymanie w sobie złości, nienawiści nic dobrego nie przynosi, a wręcz przeciwnie zamyka nas na świat i ludzi.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   piątek, 24 maja 2013 16:58
 • czwartek, 23 maja 2013
  • Karma Miłości

   Istnieje taka Miłość, ktorą bardzo ciężko dopełnić, na jej drodze pojawiają się liczne przeszkody bardzo trudne do pokonania. Taka miłość nazywa się karmiczną dlatego że została zmarnowana, nie dopełniona w jakimś wcieleniu.

   Miłość jednak nie umiera, dostajemy szansę wraz z następnym życiem.

   Jak poznać że nasza Miłosc jest karmiczna:

   1. Spotykamy osobę i mamy wrażenie że już ją znamy

   2.Przy Tej osobie serce wali jak szalone, drżą ręce, szukamy kontaktu wzrokowego i ten kontakt jest intensywny

   3. Często wibracja dnia 1 spotkania to 7 (liczba duchowa, duchowy związek)

   4. Jesteśmy wręcz przerażeni tym jak mocne i nie spodziewane są to uczucia

   5.Często los rozdziela taką pare i tu własnie zaczyna się odrabianie karmy

   6. Ogromna tęsknota i chęć zespolenia

   7. Przeszkody to najczesciej strach, ograniczenia mentalne, często któraś ze stron lub obie są już w związku itp.

   Miłość jest silniejsza od śmierci :)

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Karma Miłości”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   czwartek, 23 maja 2013 17:44

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny