Karmiczna Miłość

milczenie

 • wtorek, 28 maja 2013
  • nie milcz do mnie

   Milczenie

   jest takie denerwujące gdy czeka się na odpowiedź, gdy chciałoby się wiedzieć o co chodzi. Nigdy nie powinno się nikogo zostawiać bez wyjaśnienia, nigdy! przecież skąd ta druga osoba ma wiedzieć dlaczego milczymy? czy milczymy dlatego że nam nie zależy, jesteśmy obrażeni. Milczenie dla tej strony,która oczekuje wyjaśnienia jest torturą. Tak, torturą dlatego przestrzegam kazdą osobę,która myśli że uciekając w milczenie jest rozwiązaniem! otóż nie jest to rozwiązanie, ucieczka nigdy nie jest rozwiązaniem to jest dobre na chwilę ale na dłuższą metę staje się torturą! chociaż dla tej osoby,która milczy torturą nie jest bo Ona wie dlaczego to robi, druga strona już nie koniecznie.

   Dlaczego o tym piszę ? bo milczenie jest często wplecione w Karmiczną Miłość, i osoby,które tego doświadczyły wiedzą dokładnie o co chodzi:)

   Nawet jeżeli jakaś sytuacja nas przerasta milczenie nie jest rozwiązaniem, rozwiązaniem jest powiedzenie jasno o tym co czujemy, zmierzenie się z własnymi uczuciami, stanięcie po właściwej stronie, pójście za głosem serca nawet jeżeli się boimy.

   Strach ma często wielkie oczy ;)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „nie milcz do mnie”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 maja 2013 09:26

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny