Karmiczna Miłość

Wpisy otagowane „Karmiczna miłość czym jest”

 • środa, 29 maja 2013
  • Dlaczego nas to spotyka?

   Dlaczego spotyka Nas zjawisko karmicznej Miłości .

   Miłość to Miłość a nazwa karmiczna jest tylko dlatego że ta Miłość jest ściśle związana z reinkarnacją. Miłość jest silniejsza od śmierci. Coś kiedyś staneło na drodze do zrealizowania Miłości dlatego w obecnym życiu dostajemy kolejną szansę. Jest jednak trudniej pojawiają się przeszkody, często pojawiaja się te same przeszkody ,które kiedyś na drodze do spełnienia tej właśnie miłości stanęły. Należy więc bacznie się przyjrzeć co tutaj jest głównym problemem i starać się go rozwiązać. Cierpienie,ktore pojawia się w związku z tą Miłością często jest bardzo silne, czuje się wrecz wewnętrzny ból, nie da się go niczym zagłuszyć, można sobie próbowac uciekać w pracę,uzależnienia, inne związki, niestety jest to na krótką metę, bo w środku człowiek czuje się okropnie i tak naprawdę nie potrafi walczyć z tym wielkim uczuciem.

   Nie da się tak po prostu wymazać tego kogos z pamięci, gdyby to było zwykłe zauroczenie już dawno by nie wytrzymało próby czasu, a tak obraz karmicznego partnera nosimy w sercu całymi latami, tego się nie usunie od tak. Mozna sobie pomóc poprzez rozwój duchowy, medytację itp

   Co zrobic aby sobie samemu pomóc? prędzej czy później każdy dotkniety taką miłością wchodzi na drogę rozwoju duchowego, szuka odpowiedzi co to jest ? dlaczego jest tak silne? i jest to dobra droga, tylko będąc blisko Boga i prosząc go o spokój jesteśmy w stanie jakoś to przetrwać bez ześwirowania ;)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (11) Pokaż komentarze do wpisu „Dlaczego nas to spotyka?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   witch121212
   Czas publikacji:
   środa, 29 maja 2013 09:14

Wyszukiwarka

Kategorie

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny